O NAS

Dzięki sprawnemu zarządzaniu i wnikliwej analizie rynku plastycznego, zajmujemy obecnie czołową pozycję pod względem ilości obsługiwanych punktów sprzedaży [obecnie obsługujemy ok. 3000 sklepów w Polsce oraz w 18 krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie. Dzięki atrakcyjnemu wzornictwu oraz własnym pracowniom specjalistycznym, możemy podejmować się praktycznie każdego zlecenia z zakresu scenografii. Posiadamy własny oddział logistyczny organizujący dostawy produktów do klientów w Polsce i za granicę. Możliwości techniczne poszczególnych pracowni pozwalają nam także podejmować zlecenia spoza typowego portfolio firmy.

 

Nasze technologie

Tradycja i nowoczesność jest podstawą naszych pracowni produkcyjnych. Posługujemy się zarówno klasycznymi, manufakturowymi metodami wytwarzania jak i najnowocześniejszymi zautomatyzowanymi technologiami produkcji. Dbamy o to aby na bieżąco śledzić najnowsze rozwiązania technologiczne, stale rozbudowujemy zaplecze maszynowe, dzięki któremu możemy optymalizować koszty produkcji. Wszelkie materiały użyte do produkcji naszych realizacji, spełniające europejskie normy jakościowe, pochodzą od renomowanych producentów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

 

Wykonywanie odlewów

modelowanie

Opracowujemy formę odlewniczą, pomagamy w doborze materiału, z którego ma zostać odlany produkt. Odlew poddajemy odpowiedniej obróbce uzależnionej od końcowego efektu jaki klient pragnie osiągnąć.

Frezowanie

frezowanie

Wykonujemy produkty nie tylko tradycyjną metodą rzeźbiarską, ale również tworzymy formy przestrzenne w oparciu o technologie przenoszenia obrazu wirtualnego na fizyczną bryłę, używając frezarek CNC.

Termoformowanie

termo

Proces manufakturowy polegający na formowaniu określonego kształtu z podgrzanego do odpowiedniej temperatury płaskiego arkuszu tworzywa. Stosunkowo tani i szybki proces termoformowania pozwala na produkcję masową w skali przemysłowej. Produkty o dużych gabarytach cechuje niewielka waga co ułatwia montaż i ekspozycję.

Spawanie

spawanie

Dysponujemy sprzętem umożliwiającym spawanie takich metali jak aluminium i mosiądz oraz wielu rodzajów stali, w tym stali nierdzewnej.

Modelowanie 3D

modelowanie

Tworzenie dowolnego obiektu trójwymiarowego za pomocą wyspecjalizowanego oprogramowania komputerowego. Dzięki stosowaniu złożonych siatek 3d możliwe jest uzyskiwanie bogatych detali oraz symulowanie kształtów organicznych o bardzo naturalnym wyglądzie, nadających się zarówno do renderingu jak i frezowania.

Obróbka drewna

drewno

Specjalizujemy się nie tylko w rzemieślniczej obróbce drewna, ale również z powodzeniem wykonujemy skomplikowane formy stolarskie dzięki wykorzystywaniu szerokiej gamy niezwykle precyzyjnych pił i szlifierek.

obsługiwane rynki

mapa